SU BAZLI YAĞ SÖKÜCÜLER

WD-101              Köpüklü, ekonomik kir ve yağ sökücüdür.

WD-102              Kurumuş ve katranlaşmış yağ birikintilerini, gres, wax, is, karbon, cüruf ve mürekkep lekelerini  derinlemesine temizleyen güçlü bir yağ sökücüdür.  Makine, tezgah, zemin, araç ve gereçlerin temizliğinde kullanılır.

WD-103               Kurumuş ve katranlaşmış yağ birikintilerini, gres, wax, is, karbon, cüruf ve mürekkep lekelerini  derinlemesine temizleyen köpüğü ayarlı güçlü bir yağ sökücüdür.  Makine, tezgah, zemin, araç ve gereçlerin temizliğinde kullanılır.

WD-104               Gaz, benzin ve mazot gibi tehlikeli maddeler ile yapılan temizlikler için alternatiftir.  Su bazlı olduğundan yanıcı değildir ve güvenle kullanılabilir. Yıkanabilir yüzeyler için uygundur.  Korozyon inhibitörü içerdiğinden yüzeylerde paslanmaya sebep olmaz.

WD-105                Özellikle alüminyum yüzeylerin temizliği için eloksallı, boyalı yüzeylerde bile güvenle kullanılabilir.  Uçak gövdelerinin, otomobil ve diğer taşıt araçlarının temizliğinde, trafik filminin, kirinin çıkarılmasında kullanılır.

WD-106                Yüksek oranda su ile çoğaltılabilen yağ ve kir çözücü.  Daldırma ile metal yüzeyden yağ almak için uygundur.

WD-106                Klima ve petek, alüminyum yüzey temizliği için önerilir.

WD-107                Klima ve petek temizliği için durulama gerektirmeyen, konsantre temizleyici.

WD-108                Karbonlaşmış birikintileri, ağır yağ ve kirleri çözücü. Gıda fabrikalarında kaynatma, kızartma tekneleri ve tepsileri için önerilir.

WD-109                 Orta pH larda alüminyum parça ve tepsi ekipman temizliği için

WD-110                 Köpüğü kontrollü, otomatik parça yıkama makinaları için formüle edilmiştir.