SOĞUTMA KİMYASALLARI

AQUALAND  CC-101

Air-condition veya işletmelerde kullanılan soğuk su dolaşım sistemlerinin soğutma kulelerinde, sert suyun oluşturabileceği kabuk oluşumunu ve demir olmayan metallerin korozyonunu önlemek için geliştirilmiş bir üründür.  Özel polimer ve fosfonat içerir.  Fosfat içermez.  Küçük soğutma kuleleri için uygundur.

 

AQUALAND  CC-102

Air-condition veya işletmelerde kullanılan soğuk su dolaşım sistemlerinin soğutma kulelerinde, sert suyun oluşturabileceği kabuk oluşumunu ve demir olmayan metallerin korozyonunu önlemek için geliştirilmiş bir üründür.  Özel polimer ve fosfonat içerir.  Fosfat içermez.  Büyük soğutma sistemleri veya sert su kullanılan orta büyüklükteki soğutma sistemlerinde kullanılması tavsiye edilir. 

 

AQUALAND  CC-103

Air-condition veya işletmelerde kullanılan soğuk su dolaşım sistemlerinin soğutma kulelerinde, sert suyun oluşturabileceği kabuk oluşumunu ve demir olmayan metallerin korozyonunu önlemek için geliştirilmiş bir üründür.  Özellikle korozyona karşı hassas olan sistemlerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

 

AQUALAND  CC-104

Air-condition veya işletmelerde kullanılan soğuk su dolaşım sistemlerinin soğutma kulelerinde, sert suyun oluşturabileceği kabuk oluşumunu ve demir olmayan metallerin korozyonunu önlemek için geliştirilmiş bir üründür.  Sert besi suyu kullanılan sistemlerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

 

AQUALAND  CC-105

Soğutma kuleleri ve ısı değiştiriciler için on-line kışır temizleyicidir.  Soğutma kulelerinde kışır ve çamur temizleyici olarak formüle edilmiştir.  Aynı zamanda çamur incelticisi ve demir iyonlarını tutucu olarak görev yapar.

 

AQUALAND  CC-106

Proses suyunun kışır oluşumuna karşı şartlandırma ürünüdür.