KİŞİSEL HİJYEN ÜRÜNLERİSağlığınız için Önce Kişisel Hijyen…

Her işletmede hijyen zinciri kişisel hijyen ile başlamaktadır. Bireylerin sağlığı için önce kişisel hijyeni üst kademede ve devamlılığı sağlanmış bir biçimde kontrol altına almak gereklidir. Gıda işletmeleri, mutfak, hastane,wc,ve diğer ortak kullanım alanlarında çapraz kontaminasyonun önlenmesi için bireylerin kendi hijyenine özen göstermeleri gereklidir. Unutmayınız, kişişel hijyen gerekliliğinde temel sorun bireyler açısından taşıyıcılık ve çapraz kontaminasyonudur. Hastalığı taşıyan kişi genellikle bu durumun farkında değildir,bu durumda kişisel dezenfeksiyonun sürekliliği sağlığımız açısından zorunluluktur.Ayrıca,ellerin her alanda aktif olarak kullanılması ve bir noktadaki mikroorganizmanın eller vasıtasıyla başka bir noktaya taşıması yani, çapraz kontaminasyon riski her zaman olasıdır. Sürdürülebilir kişisel hijyen için dezenfektan içerikli ürünlerin gerekli yerlerde ve gerekli sıklıkla kullanılması gerekmektedir.

HP-101                       Gliserinli Sıvı El Sabunu

HP-102                       Sedefli gliserinli Sıvı El Sabunu

HP-103                       Alkol bazlı dezenfektanlı sıvı el sabunu

HP-104                       Parfümlü dezenfektanlı sıvı el sabunu

HP-105                       Dezenfektanlı sıvı el sabunu

HP-106                       Dezenfektanlı El Jeli

HP-107                       Yağlar için el yıkama ürünü

HP-108                       Ağır yağlar için el yıkama ürünü

HP-109                       Ayak Dezenfektanı

HP-111                        Hem temizleyici hem dezenfekte edici el şampuanı El üzerinde mevcut bakterileri tamamen yok eder,  Hafif limon kokuludur.  Çabuk ve etkin temizler, kolayca durulanır, biyolojik olarak parçalanır, yumuşak etkilidir, cilt koruyucu ve nemlendirici özelliklidir.

HP-112                        El ve cilt için alkol bazlı dezenfekte edici ürün. Etil alkol ve quat hexaklorefen içeren güçlü dezenfektandır. Küf, mantar üremesini önler.  Tüm gram pozitif ve gram negatif bakterileri yok eder.  Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb. yok eder. 

HP-113                       Antimikrobik Losyon. Fenol ve formaldehit içermez. Gram pozitif ve gram negatif bakterilerilere, bakterisit, fungusit, tüberkülosit’e, virüslere (HIV ve HBV dahil), maya mantar gibi mikroorganizmalara karşı etkindir.

HP-114                       El Antiseptiği. El temizliğini de yapan alkol esaslı cerrahi el dezenfektanıdır. İçeriğinde bulunan cilde uyumlu yüzey temizleyiciler ile çok iyi bir bakım ürünüdür.  Fenol ve Formaldehit içermez.