GIDA İŞLETMELERİ İÇİN DEZENFEKTANLAR

FD-101               Quat esaslıdır.  Aynı zamanda temizlik de yapar. Köpüklü dezenfektasyon ve temizlik içindir. Gıda maddelerinin temas ettiği tüm yüzeylerin temizliğinde ve dezenfekte edilmesinde kullanılır.  Kötü koku oluşumunu önler.  Protein ve yağları çok iyi temizler.  Köpük oluşturur, kirlere iyi nüfuz eder.  Küf, mantar üremesini önler.  Tüm gram pozitif ve gram negatif bakterileri yok eder.  Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb. yok eder.

FD-102                Quat esaslıdır.  Güçlüdür. 

FD-103                Alkol bazlı dezenfektan.  Quat ve alkol esaslıdır, hızlı uçar. Gıda maddelerinin temas ettiği alkole dirençli yüzeylerin ve ekipmanların dezenfekte edilmesinde kullanılır.  Kötü koku oluşumunu önler, hızlı uçar ıslatma etkisi yüksek olup, kılcal çatlaklara bile girer. Gıda maddelerinin temas ettiği yüzeylerde hijyenik koşulları sağlar.  Küf, mantar üremesini önler.  Tüm gram pozitif ve gram negatif bakterileri yok eder.  Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb. yok eder.

FD-104                Klor, brom ve yüzey aktif maddeler içerir. Köpüklü temizleyici ve dezenfekte edicidir.

FD-105                Perasetik Asit içerir.  Güçlü dezenfektandır.

FD-106                Hem temizleyici hem dezenfekte edici el şampuanı El üzerinde mevcut bakterileri tamamen yok eder,  Hafif limon kokuludur.  Çabuk ve etkin temizler, kolayca durulanır, biyolojik olarak parçalanır, yumuşak etkilidir, cilt koruyucu ve nemlendirici özelliklidir.

FD-107                El ve cilt için alkol bazlı dezenfekte edici ürün. Etil alkol ve quat hexaklorefen içeren güçlü dezenfektandır. Küf, mantar üremesini önler.  Tüm gram pozitif ve gram negatif bakterileri yok eder.  Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb. yok eder.